Kontakt

  • KNAUF ALBANIA

    Rr. “Jeronim De Rada”, Nd. 1, H. 25, Ap. 4, 1017 Tirane – Albania
    Fax: +355 4 22 57 761
    Email: info@knauf.com

  • KNAUF KOSOVO

    Knauf Sh.p.k Prishtina, Rr “Radovan Zogoviq” Nr 117, Arberi, 10000 Prishtine
    Tel: +383 38 733 320
    Fax: +381 (0) 38 543 850
    Email: info-ks@knauf.com

Weiter
Kontakt - Albania
Udheheqes i Shitjes
Urim Murati
Mob: +355 69 2060493
urim.murati@knauf.com

Zyra
Esma Bruci
Tel: +355 42 248 714
Mob: +355 69 2056809
esma.bruci@knauf.com

Zyra
Xhensila Xhaxho
Mob: +355 69 7073737
xhensila.xhaxho@knauf.com

Burime Njerezore
Besjana Nela
Mob: +355 69 4021431
besjana.nela@knauf.com

Sistemi i thate – Qender
Endrit Theka
Mob: +355 69 4096809
endrit.theka@knauf.com

Sistem i Thate - Jug AL
Redjon Abazaj
Mob: +355 69 6025348
redjon.abazaj@knauf.com

Asistence Teknike
Ervin Mici
Mob: +355 69 4023110
ervin.mici@knauf.com

Suva dhe Bauprodukte
Alban Kurti
Mob: +355 69 6031250
alban.kurti@knauf.com

Instruktor
Miljan Mucllari
Mob: +355 69 4049217
miljan.mucllari@knauf.com

Sistemi i thatë – Veri AL
Igli Lulaj
Mob: +355 69 4096813
igli.lulaj@knauf.com

Suva
Elson Dema
Mob: +355 69 4049994
elson.dema@knauf.com

Weiter
Kontakt - Kosovo
Udheheqes I Shitjes
Fadil Pocesta
Tel: +383 49 450 299
Mob: +389 70 444 104
fadil.pocesta@knauf.com

Buro
Teuta Rushiti
Tel: +383 38 733 320
Mob: +386 49 450 949
teuta.rushiti@knauf.com

Buro
Blerina Bala
Tel: +383 49 457 555
blerina.bala@knauf.com

Asistence Teknike
Durim Sadrija
Mob: +383 49 450 385
durim.sadrija@knauf.com

Suva
Agim Ramadani
Mob: +383 49 450 111
agim.ramadani@knauf.com

Suva
Besim Qatani
Mob: +383 49 450 222
besim.qatani@knauf.com

Bauprodukte
Shkumbin Bajrami
Mob: +383 49 450 333
shkumbin.bajrami@knauf.com